RIVM te gast in podcast "Verhalen in Veiligheid" Onze collega, Marre Lammers, was onlangs te gast in de podcast “Verhalen in Veiligheid” van Orly Polak. In de uitzending bediscussiëren Marre en Orly hoe we kunnen leren van arbeidsongevallen.
Nieuwe editie van het online magazine 'Samen werken aan veilig werken' verschenen Vandaag is de nieuwe editie van het online magazine 'Samen werken aan veilig werken' verschenen. In dit nieuwsbericht lees je meer over de inhoud van dit magazine. Uiteraard vind je hier ook een link naar het magazine.
Terugblik online netwerkbijeenkomst 'Met aandacht (veilig) aan het werk' Vrijdag 18 juni was het weer tijd voor onze netwerkbijeenkomst. Wat ons betreft was het een geslaagde middag. Lees hier een korte terugblik op deze (online) bijeenkomst.
Drie succesvolle online bijeenkomsten over veiligheidsinterventies De afgelopen periode organiseerden wij drie online bijeenkomsten. Bij alle drie de bijeenkomsten stonden veiligheidsinterventies centraal. Heb jij een of meerdere bijeenkomsten gemist? Kijk ze dan terug met de links in dit bericht.
Aandacht voor afleiding - Een analyse van 50 aanrijdingen op het werk Aanrijdingen op de werkplek kunnen ontstaan doordat werknemers afgeleid worden. Dat is niet altijd te voorkomen.
Nieuw! Animatie en infographic 'Besloten ruimtes' en 'Aanrijdingen' Met 'Ongevallen in besloten ruimtes' en 'Aanrijdingen door voertuigen' zijn er weer twee nieuwe animaties en infographics toegevoegd aan de serie. Ons doel is om uiteindelijk voor (bijna) alle type ongevallen animaties en infographics te maken.