Inschrijving voor Netwerkmiddag 2023 geopend Met als thema dit jaar: ‘20 jaar Leren van Ongevallen – Opgedane ervaringen als lessen voor de toekomst’. Lees hier meer over het programma en over hoe je je kunt inschrijven.
De Toekomst van Gezond en Veilig Werken. Een brede horizonscan Het RIVM Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu) en TNO hebben in opdracht van het ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid (SZW Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid (Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid)) verkend welke ontwikkelingen de komende 20 jaar op Nederland afkomen en wat die betekenen voor gezond en veilig werken.
Uitslag poll: over welke twee type ongevallen gaan de volgende animaties? Ook dit jaar maken we weer een aantal nieuwe animaties en infographics over verschillende type ongevallen. De afgelopen periode kon er op zes type ongevallen worden gestemd. Lees hier welke twee type ongevallen de meeste stemmen hebben gekregen.
Analyse per type ongeval: leer meer over de oorzaken en gevolgen Op deze website kan je al langer informatie vinden over ongevallen per sector. Die informatie is vanaf nu aangevuld met informatie over verschillende typen ongevallen.