RIVM te gast in podcast "Verhalen in Veiligheid" Onze collega, Marre Lammers, was onlangs te gast in de podcast “Verhalen in Veiligheid” van Orly Polak. In de uitzending bediscussiëren Marre en Orly hoe we kunnen leren van arbeidsongevallen.
Analyse van incidenten met gevaarlijke stoffen bij Seveso-bedrijven In opdracht van het Ministerie van SZW Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid (Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid) analyseert het RIVM Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu) (potentieel) ernstige incidenten met gevaarlijke stoffen bij Seveso-bedrijven. De resultaten hiervan worden jaarlijks gerapporteerd. Deze informatie is nu ook op Leren voor Veiligheid te vinden.
Resultaten onderzoek indicatoren voor veilige arbeid Welke indicatoren zijn op dit moment beschikbaar die inzicht geven in de veilige arbeid in Nederland? Het RIVM Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu) heeft dit onderzocht. De resultaten zijn nu op de website te lezen.